Kiehl’s Facial Fuel Transformer en samenwerking met the Sartorialist
Kiehl’s, het Amerikaanse apothekersmerk, komt alweer met een hele bijzondere collectie op de proppen: de Kiehl’s Facial Fuel Transformer is speciaal samengesteld voor mannen die ook graag hun gezicht verzorgen.
Er zitten geen parabenen, geurstoffen of kleurstoffen in deze huidverzorging. De teint zou verbeterd worden zonder de zwaar of vettig aan te voelen op de huid.
Enkele verzorgende ingrediënten die in de Kiehl’s Facial Fuel Transformer zitten
Een paar van de heerlijk verzorgende ingrediënten die in de Kiehl’s Facial fuel zitten: squalaan, vitamine E (oh hallo, mooie huid!), blauwe aarde, kiezelaarde, mica,… Kortom: veel natuurlijke ingrediënten in deze verzorging die de mannenhuid lekker zacht en verzorgd maken.
The Sartorialist en Kiehl’s: een perfecte samenwerking
Nog een leuke extra voor jullie: The Sartorialist (oftewel Scott Schuman):
In dit filmpje stelt the Sartorialist de Kiehl’s limited edition dopp kit voor,het zakje dat hij in samenwerking met Kiehl’s ontwierp!
Wat vinden jullie van dit nieuwe product van Kiehl’s? Mij lijkt het een zeer fijn cadeautje om te geven met vaderdag of voor een verjaardag van bijvoorbeeld je vriendje!
Deze Facial Fuel Transformer ligt vanaf juni 2011 in de winkel en zal 32 euro kosten voor 75 ml.
De Facial Fuel Transformer is verkrijgbaar vanaf heden bij:
- Kiehl’s Store: Lombardenvest 80, 2000 Antwerpen
- Kiehl’s Store: Koestraat 18, 9000 Gent – NIEUW!
- Kiehl’s @ Senteurs d’Ailleurs: Louizalaan 94, 1000 Brussel, 02/511 69 69
- Kiehl’s @ Smets: Rue De La Paix – Grand Rue 50 – L-1660 Luxembourg, +35/ 2 31 07 421 – NIEUW!INFO: 03/226 14 60
www.kiehls.com
Related posts:
- Review: Queen Helene cocoa butter facial scrub
- review: In de watten Facial mask Face Fruit
- Winter Goodness: Kiehl’s whipped creme de corps
- NOTD: OPI por favor swatch
- NYX swatches deel twee
- Sneak Peek: Only lente 2011 spring
- Keds sneakers nieuwe collectie 2011
- Nail of the day: Essence Bonnie & Clyde
- Shopping haul: Wijnegem
- Wie wint de goodiebag en de doos vol nagellak?




Nathalie
Dat lijkt me nog een stapje te ver voor mijn vriendje of vader… Die zijn nog in de fase van “hm, misschien is conditioner niet zo’n slecht idee ter afwisseling van mijn 2 in 1 douchegel-shampoo”
Glamourista
Hahaha, ergens is dat heel waar
Denkt aan eigen exen en pa… Echt, een vrouw doet niet aan 2 in 1 he :p Op dat vlak multitasken we niet^^