Happy 30th birthday Guhl!

Natuurlijk zou ik deze post kunnen beginnen met alleen maar nuttige informatie. Prijzen, leuke nieuwtjes,… maar ik heb een veel leuker idee! Kunnen jullie raden wat dit is?


Is het een superminishampooflesje dat ik als tester kreeg? Ik ben dan wel een klein madammeken, maar zelfs zo’n testertje zou wel te klein zijn om mijn haardos een keer mee te wassen. Is het een leuk beeldje dat ik op mijn bureau kan zetten? Het is nog veel leuker!

Dit lieve kleine groene flesje (in een zee van, euh, bureauhout :p) is een memorystickje! Leuk he :D Het kwam trouwens ook perfect uit dat de lieve mensen bij Guhl me dit opstuurden want ik wilde heel graag een memorystickje speciaal voor Glamourista hebben, woei!

Stiekem vind ik dit echt een heel erg leuke manier van PR-info geven: alles wat ik nodig heb staat gewoon op mijn stickje, zo leuk! Ik hoef helemaal niets te downloaden en het allerleukste… ik heb heel leuk nieuws voor jullie!

Guhl is jarig in Nederland en bestaat er 30 jaar. Volgens mijn eigen bescheiden mening is dat helemaal verdiend want dit klein dametje is echt zwaar into hun shampoo. Mijn favoriet van het moment is hun lijn voor rode haren (echt, ik ben helemaal idolaat van dat spul!) maar jullie zagen hier op de site ook al hun lijn verschijnen om blonde haren blond te houden (de zilvershampoo) en mijn moeder gebruikt de lijn voor bruine haren, daar kunnen jullie natuurlijk nog reviews over verwachten!


May I present you: Gustav Guhl!

Net omdat Guhl Nederland nu alweer 30 jaar op deze aardbol rondhuppelt, hebben ze een paar erg leuke acties bedacht: je kan het dagboek lezen van de oprichter van Guhl, Gustav Guhl (bekt lekker, zo’n allitererende naam). Gustav verklapt daarin een paar erg leuke weetjes over de mode en beauty de afgelopen 30 jaar en dat willen wij wel weten toch? Ook kan je je Hyvesprofiel helemaal pimpen met een Guhljasje. Dat ziet er niet alleen heel erg leuk uit (kijk maar eens naar de voorbeelden), maar je krijgt ook een gratis probeerflacon van hun wereldbefaamde biershampoo. Ook valt er op hun actiepagina nog veel te beleven.


Een van de vier ‘pimps’


Hun speciale site (echt leuk: wat deden we in de jaren 80, 90 en nu?) Was het eerste Youtubefilmpje van de hand van een beautyguru, of wat was het?

Kleine note to myself na dit artikel: ik moet een Hyvesprofiel hebben, haha! Oh, en ik ga snel het dagboek van Gustav lezen, ik ben benieuwd geworden! Hebben jullie een product van Guhl dat jullie graag gebruiken? Vertel! :D

Related posts:

  1. Guhl Zilvershampoo
  2. Happy Monday!
  3. I can haz birthday?*
  4. Birthday nails!
  5. Van bruin naar blond: je haar ontkleuren
  6. notd: furia naranja oranje wk-nagels (marble)
  7. Wie wint de goodiebag en de doos vol nagellak?
  8. Shoplog: badplezier
  9. Marble nails with a hint of gold
  10. Sale shopping H&M en Vero Moda