Review: Lush pied de pepper

Lush Pied de Pepper kreeg ik mee toen ik met Roxanne, Katia, Stephanie en Marijke naar de Lush VIP ging een tijdje geleden. Het was een staaltje, en ik heb mijn voetjes er twee keer mee kunnen insmeren. Ik was superblij toen ik Pied de Pepper in mijn goodiebag zag zitten, want ik wilde deze voetcrème heel erg graag eens testen! Benieuwd naar het verdict?

bron: lush.eu

Wat zit erin?

Vanilla Pod Decoction (Vanilla planifolia), Olive Oil (Olea europaea), Stearic Acid, Cocoa Butter (Theobroma cacao), Triethanolamine, Clove Bud Oil (Eugenia caryophyllus), Cetearyl Alcohol, Cinnamon Leaf Oil (Cinnamomum cassia), Ginger Oil (Zingiber officinale), Lemon Oil (Citrus limonum), *Cinnamyl Alcohol, *Cinnamal, *Citral, *Eugenol, *Geraniol, *Isoeugenol, *Benzyl Benzoate, *Limonene, *Linalool, Perfume, Methylparaben, Propylparaben.

Komen van nature voor in essentiële oliën.

Hoe vind ik het?

De crème brengt goed aan vind ik, ik heb deze creme gebruikt als maskertje (je weet wel: je pootjes lekker insmeren en dan sokken erover doen) en dat ging geweldig! De volgende dag had ik hele zachte voetjes. Er kleeft (voor mij) een groot nadeel aan: ik werd heel misselijk van de geur. Nu, dat kan totaal aan mezelf liggen: ik heb een maagzuurziekte en daardoor kan ik door sommige geuren snel misselijk worden jammer genoeg. Dus dit hoeft voor jou niet zo te zijn! Maar de twee dagen dat ik Lush Pied de Pepper gebruikte, ben ik daar jammer genoeg echt ziek door geweest… Stom lijfje ;)

The facts:

Slimme ik heeft geen foto’s gemaakt van het potje of de substantie van de crème, maar ik denk dat je dat ook zeker nog op andere blogs zal terugvinden. Het is een lekker weldadige crème die je voeten ook echt verwent, en als je goed tegen de geur van kaneel en gember kan, is dit zeker je ding! Een pot van 100 gram kost 12,50 euro (maar je doet er echt wel een poosje mee).

Related posts:

  1. Review Lush Ma Bar
  2. Review Lush Magic Wand bubble bar
  3. Lush Abombinaball review
  4. Review Lush Dragon’s Egg Bruisbal
  5. Lush Flying Fox showergel review
  6. review: Lush think pink badbruisbal
  7. Review: Lush Rockstar soap
  8. Lush the Rocketeer review en foto’s
  9. Review Lush It’s raining men
  10. Nieuwe Lush Discons en enkele alternatieven