Lush Beautyschool Antwerpen

Lush Beautyschool

Vorige woensdag ben ik met een gezellige troep lovely ladies naar de Lush in Antwerpen getrokken. Natuurlijk is elk excuus goed voor Lush (ik heb examens en kom, als ik niet met de metro ga, na elk examen langs de winkel gelopen. Daar gaan mijn centjes :p) maar deze keer stond er wat speciaals op het menu: we kregen lessen in gezichtsverzorging en mochten naar hartelust testen!

Eenmaal binnengekomen stonden er hapjes en drankjes klaar en konden we gaan zitten. Ieder had een ‘partner’ om op te oefenen en een Lushdame die ondertussen uitleg gaf. Bij ons groepje had de immer charmante Saskia de taak op zich genomen om ons te onderrichten: we kwamen te weten welk huidstype we hadden, hoe we een goede gezichtsmassage konden geven en we kregen echt veel uitleg over de producten die er stonden, helemaal goed!

De producten

Zelf heb ik een gevoelige huid die nog vaak puistjes krijgt of rare reacties op producten, daar werd alles wat op mijn huidje gebruikt werd, dan ook op afgestemd.

reiniger: De reiniger werd warmgemaakt in de handen en werd daarna lekker in de huid gemasseerd. Mijn reiniger was Ultrabland.

Daarna werd de reiniger met een watje weer van onze lieftallige snuitjes gehaald. Hoewel we zonder make-up daarheen waren gekomen, kwam er toch nog redelijk wat vuil van de snoetjes!

Vervolgens werd er een toner aangebracht: bij mij was dat Breath of Fresh Air (hier was ik zo enthousiast over dat ik de toner ook ineens gekocht heb :D )

Masker: na de reiniger kregen we een lekker maskertje op! Saskia koos Catastrophe Cosmetic voor mijn huid, met bosbesjes! Na Cupcake was het het tweede masker ooit dat ik van Lush testte, en ik ben om! Het is dat ik thuis nog een paar maskers moet opmaken, maar dit masker was echt te lekker voor mijn huid! Lekker fris, niet uitdrogend. En op den duur zaten we daar supersexy te wezen met allemaal brokkelende maskers op ons gezicht (en ooohja, daar zijn foto’s van!).

Na het masker te verwijderen (volgens mij lag de hele winkel onder de stukjes masker :p) en mensen ons door de ramen soms als aapjes bekeken (zeer leuk: enthousiast terugwuiven. Being a Lushie and proud!), werd het tijd voor rondje toner nummer 2! Breath of Fresh Air deed echt altijd zo veel deugd op mijn huid!

Toen het tijd was voor de moisturiser (Cosmetic Lad) deed Saskia een test om te kijken welke ondertoon we hadden in onze huid (ik was lichtroze) zodat we de Colour Supplements ook eens konden testen. De Colour Supplements zijn kleurpigmenten die je kan toevoegen aan je dagcrème om zo toch wat meer dekking en een stralende huid te krijgen! Ik heb trouwens de versie in Light Pink mee naar huis genomen. De Colour Supplements voegen trouwens sowieso een SPF toe aan je dagcème! Aangezien mijn lotions die ik gebruik, geen SPF hebben, vond ik dat echt een heel goed idee! Ik zit altijd zo te knoeien met gekleurde dagcreme (Oompa Loompa revisited) dus dit leek me zo handig!

Ojee, dit is een lang artikel geworden! De haul krijgen jullie later te zien :D

Related posts:

  1. review: In de watten Facial mask Face Fruit
  2. Review: Lush Rockstar soap
  3. Maskers van Freeman goedkoop bij Kruidvat
  4. Opening River Island Antwerpen
  5. Lush Flying Fox showergel review
  6. Enorme shopping haul: Lush kerstcollectie en Halloweencollectie 2011 2012
  7. Forever 21 opent op 3 september 2011 in Antwerpen
  8. Shoplogje Forever 21 Antwerpen: statement necklaces en handige tasjes
  9. Nieuwe Lush Discons en enkele alternatieven
  10. review: Lush think pink badbruisbal