Review: John Frieda luminous colour glaze shine booster colour glosser brilliant brunette

Jups, het is een hele mond vol, dit productje!

Stel… er bestaat een behandeling die ervoor zorgt dat jouw bruingeverfde haren geen uitgroei meer krijgen…zonder te verven iedere keer. Zou leuk zijn toch? Een utopie zeg je? Welnee!

Ziehier mijn oplossing: de John Frieda luminous colour glaze shine booster colour glosser brilliant brunette. De naam zegt het allemaal al :D

Hoe gebruik je dit product dan? Wel, je wast je haar en wanneer de shampoo uitgespoeld is, doe je dit product is je haar. Pas wel op, het kleurt je handen dus was ze goed achteraf! Ik gebruik dit nu al twee weken, en ik vind dat mijn haar er erg goed uitziet! Ohja, dit heb je ook voor de blondjes onder ons!

Het resultaat?

Na het eerste gebruik: glanzend gezond haar, een satijnzachte textuur

Na 3 tot 5 keer gebruiken: meer glanzend haar, een beetje glossy kleur, satijnzachte textuur

Na 6 keer gebruiken: een multidimensionele schijn in je haren (klopt echt!), de kleur is rijker (jup) en nog altijd een satijnzachte textuur.

Er zit geen peroxide in en ook geen ammoniak, goed dus! Verder is het geen permanente haarkleur en de John Frieda Color Glaze maakt het je haarkleur niet lichter.

Ik ben echt zo tevreden over dit product :D Kijk maar eens naar de laatste foto’s van mezelf die ik gepost heb, ik vind dat mijn haar er gezond uitziet! Je kan dit product moeilijk krijgen (dat is mijn ervaring toch) en dus heb ik het op Ebay gekocht… ik betaalde ongeveer 15 euro voor 2 flessen inclusief verzending naar België vanuit Engeland!

Related posts:

  1. Review: John Frieda Collection brilliant brunette shine release original conditioner met light enhancer
  2. Review Summer Survival Kit: John Frieda root awakening strength-boosting leave-in spray
  3. Review: China Glaze Fast forward sneldrogende topcoat
  4. Nivea diamond gloss shine spray review
  5. Review: Palmer’s coconut oil formula shampoo met pure kokosolie
  6. Review: Garnier Exfobrusher week 1
  7. Blonde versus brunette
  8. Review Rituals Hammam Body Mud
  9. Review Gliss Kur leave-in conditioner voor gekleurd haar
  10. Review Lush Honey Trap lippenbalsem